Notice: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' in /home/u7814970/public_html/wp-content/themes/bizpro/functions.php on line 73
İkarusvet – İkarus Vet
info@ikarusvet.com +90 (212) 660 08 94
  • slide 5
  • Slide 4

Misyon & Vizyon

Firmamız hayvan sağlığı ve hayvan beslenmesi konusunda 20 yılı aşkın deneyimi bulunan uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur.

Firmamızın ana çekirdeğini oluşturan ekibimiz etik, bilimsel ve güncel bilgiyi takip etmeyi ve iş ortaklarımız ile paylaşmayı kendisine hedef olarak seçmiş ve uzun yıllar boyunca elde ettiğimiz deneyimlerimiz ile biryandan veteriner hekimlere bilimsel ,etik, etkili ve güncel tedavi seçenekleri ve ürünler sunarken, diğer yandan dostlarımızın yaşam standartlarını yükseltmeye, en etkili ve doğru tedavi seçeneklerini araştırmaya ve sunmaya odaklanmıştır.

Hedefimiz hem hayvan sağlığı hem de hayvan beslenmesi konularındaki bilgi brikimiz ve deneyimlerimizi iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda güncel ve yüksek kalitede tutmaktır.

Bu misyonu gerçekleştirmek için konusunda uzman, kişisel gelişime açık , müşteri memnuiyeti odaklı düşünen ekip arkadaşları ve bizler ile aynı bakış açısına sahip, kalite ve bilim önceliği olan dünyanın en iyi tedarikçileri ile çalışıyoruz.

Şirketimiz, müşteri ve çalışan memnuniyeti sürekliliğini ilke edinmiştir. Bunun devamlılığı için, sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip etmekle yükümlüdür.

Sosyal